Datum Activiteit Ronde Actv./tijd
maandag 2 september ALV BSV Bennekom   20.00
maandag 9 september Interne eerste cyclus 1e  
maandag 16 september Interne eerste cyclus 2e  
maandag 23 september Interne eerste cyclus 3e  
zaterdag 28 september Almelo – BSV Bennekom- 1e KNSB
maandag 30 september Interne eerste cyclus 4e  
maandag 7 oktober Beker 1e  
maandag 14 oktober Interne eerste cyclus 5e  
maandag 21 oktober 39e BSV Jeugdschaaktoernooi   13.00
maandag 21 oktober Vrij schaken    
week van 21 oktober 1e ronde achtallen SOS   SOS
maandag 28 oktober Interne eerste cyclus 6e  
zaterdag 2 november BSV Bennekom – Winterswijk 1 2e KNSB
maandag 4 november Rapid 1-3  
week van 4 november 1e ronde viertallen SOS   SOS
maandag 11 november Interne eerste cyclus 7e  
week van 11 november 2e ronde achttallen SOS   SOS
maandag 18 november Interne eerste cyclus 8e  
zaterdag 23 november Winterswijk 2 – BSV Bennekom 3e KNSB
maandag 25 november Activiteit BSV jeugd en senioren   19.00
maandag 2 december Interne eerste cyclus 9e  
Week van 2 december 2e ronde viertallen SOS   SOS
zaterdag 7 december Albert Heijn Bennekom Schaakt.   10.00
maandag 9 december Interne tweede cyclus 1e  
week van 9 december 3e ronde achttallen SOS   SOS
zaterdag 14 december BSV Bennekom – Lonneker 4e KNSB
maandag 16 december Interne tweede cyclus 2e  
maandag 23 december Interne tweede cyclus 3e   
vrijdag 25 december 1e kerstdag    
zaterdag 26 december 2e kerstdag    
maandag 30 december Oliebollentoernooi   20.00
maandag 6 januari Interne tweede cyclus 4e  
  Beker   1/8 fin
week van 6 januari 4e ronde achttallen SOS   SOS
maandag 13 januari Interne tweede cyclus 5e  
week 13 januari 3e ronde viertallen SOS   SOS
maandag 20 januari Interne tweede cyclus 6e  
woensdag 22 januari Schoolschaak Bennekom   13.00
maandag 27 januari BSV eigen snelschaak 3 min met increment  
zaterdag 1 februari BSV Bennekom – Stauton 5e KNSB
maandag 3 februari Interne tweede cyclus 7e  
week van 3 februari 4e ronde viertallen SOS   SOS
maandag 10 februari Interne tweede cyclus 8e  
week van 10 februari 5e ronde achttallen SOS   SOS
maandag 17 februari Training Herman Grooten   20.00
maandag 24 februari Rapid 4-6  
maandag 2 maart Interne tweede cyclus 9e  
week van 2 maart 5e ronde viertallen SOS   SOS
zaterdag 7 maart Max Euwe 2 – BSV Bennekom 6e KNSB
maandag 9 maart Interne derde cyclus 1e  
week van 9 maart 6e ronde achttallen SOS   SOS
maandag 16 maart Interne derde cyclus 2e  
maandag 23 maart Interne derde cyclus 3e  
  Beker   ¼ finale
week van 23 maart 6e ronde viertallen SOS   SOS
zaterdag 28 maart BSV Bennekom – Rokade 7e KNSB
zondag 29 maart Zomertijd    
maandag 30 maart Interne derde cyclus 4e  
week van 30 maart 7e ronde achttallen SOS   SOS
maandag 6 april Rapid 7-9  
week van 6 april 7e ronde viertallen SOS   SOS
vrijdag 10 april Goede vrijdag    
maandag 13 april 2e Paasdag. Geen schaken    
zaterdag 18 april UVS 2 – BSV Bennekom 8e KNSB
maandag 20 april Training Herman Grooten   20.00
maandag 27 april Interne derde cyclus (Koningsdag) 5e  
  Beker   ½ finale
maandag 4 mei Interne derde cyclus 6e  
dinsdag 5 mei Bevrijdingsdag    
maandag 11 mei Interne derde cyclus 7e  
  Beker   finale
zaterdag 16 mei BSV Bennekom – Zevenaar 8e KNSB
maandag 18 mei Interne derde cyclus 8e  
donderdag 21 mei Hemelvaartsdag    
maandag 25 mei Rapid   finale
maandag 1 juni 2e Pinksterdag geen schaken    
maandag 8 juni Open Snelschaak Bennekom   20.00
maandag 15 juni Start zomerschaak   20.00