Resulaten 7e ronde KNSB BSV Bennekom

Alles op schaakgebied bij BSV

Resulaten 7e ronde KNSB BSV Bennekom

Berichtdoor kreeft58 » zo 20 maart 2016, 14:13

Uitslagen 7e ronde
RSR Ivoren Toren 2 - HWP Haarlem 2 3½ - 4½
ZSC-Saende 2 - Charlois Europoort 2 1 - 7
LSG 3 - BSV Bennekom 4 - 4
Westlandse Schaak Combinatie - ASV 2 5½ - 2½
Caissa 5 - Promotie 5 - 3

Stand
Klasse 3E Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Westlandse Schaak Combinatie 12 35 x . 4½ 5½ 3½ . 5½ 5 5 6
2. BSV Bennekom 12 34½ . x 4 5 . 4½ 4 6 4½ 6½
3. LSG 3 10 33½ 3½ 4 x 4 5 . . 6 4½ 6½
4. ASV 2 9 32½ 2½ 3 4 x . 5 7 . 6 5
5. Caissa 5 8 28 4½ . 3 . x 4½ 3½ 5 2 5½
6. Charlois Europoort 2 7 30½ . 3½ . 3 3½ x 5 4½ 4 7
7. HWP Haarlem 2 5 23 2½ 4 . 1 4½ 3 x 3½ 4½ .
8. Promotie 4 25 3 2 2 . 3 3½ 4½ x . 7
9. RSR Ivoren Toren 2 3 25½ 3 3½ 3½ 2 6 4 3½ . x .
10. ZSC-Saende 2 0 12½ 2 1½ 1½ 3 2½ 1 . 1 . x

t LSG 3 2100 - BSV Bennekom 2020 4 - 4
1. Quirinius van Dorp 2095 - Hotze Tette Hofstra 2221 0 - 1
2. Robert Straver 2110 - Eddy de Beule 2049 1 - 0
3. Vincent Fructuoso van der Veen 2153 - Martijn Pauw 2053 0 - 1
4. Marcel Wubben 2060 - John Riksen 2086 ½ - ½
5. Ernst Gevers 2050 - Martijn Bakker 2026 0 - 1
6. Chris Roosendaal 2117 - Benno van der Veen 1973 1 - 0
7. CM Eric van 't Hof 2049 - Teunis Bunt 1877 ½ - ½
8. Albert Termeulen 2165 - Martin Markering 1874 1 - 0

Persoonlijke score
T BSV Bennekom Ro 1 2 3 4 5 6 7 N W Brd kl Rc TPR W-We
1. Hotze Tette Hofstra 2221 1 1 1 ½ 1 ½ 1 7 6 1,4 1z 2069 2374 +1,301
2. Eddy de Beule 2049 1 ½ ½ ½ ½ 1 0 7 4 2,9 1z 2039 2090 +0,428
3. Martijn Pauw 2053 ½ 1 1 1 0 ½ 1 7 5 3,0 1w 2029 2190 +1,352
4. John Riksen 2086 ½ 1 0 0 ½ 1 ½ 7 3½ 4,0 1z 2013 2013 -1,173
5. Martin Markering 1874 ½ ½ 0 0 0 1 0 7 2 5,1 3w 1969 1807 -0,860
6. Martijn Bakker 2026 1 1 0 1 1 ½ 1 7 5½ 5,4 1z 1978 2204 +1,579
7. Benno van der Veen 1973 1 0 1 ½ 1 1 0 7 4½ 7,0 7z 1942 2046 +0,924
8. Teunis Bunt 1877 ½ 0 1 1 0 1 ½ 7 4 7,1 7w 1946 1998 +1,336

Beste score r7 gesorteerd op W en W-We
T Klasse 3E Team W N Ro
1. Rob Mulder HWP Haarlem 2 6½ 7 2054
2. Hotze Tette Hofstra BSV Bennekom 6 7 2209
3. Lance Oldenhuis Caissa 5 5½ 7 1988
4. Martijn Bakker BSV Bennekom 5½ 7 2023
5. Albert Termeulen LSG 3 5½ 7 2155
6. Koen Maassen van den Brink ASV 2 5 6 1991
7. Martijn Pauw BSV Bennekom 5 7 2045
8. Lendert van den Ouden Charlois Europoort 2 5 7 2000
9. CM Eric van 't Hof LSG 3 5 6 2054
10. Maarten van Zetten Promotie 5 6 2112
11. Chris Roosendaal LSG 3 5 6 2124
12. Jan Knuiman ASV 2 4½ 6 1990
13. Richard van der Wel ASV 2 4½ 6 2053
14. Benno van der Veen BSV Bennekom 4½ 7 1950
15. Ernst Gevers LSG 3 4½ 7 2023
16. Timon van Dijk Westlandse Schaak Combinatie 4½ 6 2096
kreeft58
BSV nestor
 
Berichten: 1724
Geregistreerd: vr 19 sep 2008, 20:20

Keer terug naar BSV Algemeen

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 6 gasten

cron