Alles over de tweede ronde

Alles op schaakgebied bij BSV

Alles over de tweede ronde

Berichtdoor kreeft58 » za 07 okt 2017, 17:49

Alles over de tweede ronde in 3A!

r2 3de Klasse A Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Emanuel Lasker 1 (Sint-Jacobiparochie) 2008 4 10 . . 5 . . . . . 5
2. Sneek 1 1987 3 9 . 5 . . 4 . . . .
3. Groninger Combinatie 3 1886 2 9 . 3 . . . . 6 . .
4. Bennekom 1 2025 2 9 3 . . . . . . 6 .
5. Zevenaar 1 1947 2 8½ . . . . . 5 3½ . .
6. Het Kasteel 1 1996 2 8 . 4 . . . . . 4 .
7. Hoogeveen 1 1951 2 7½ . . . . 3 . . . 4½
8. ASV 2 (Arnhem) 2035 2 6½ . . 2 . 4½ . . . .
9. SISSA 3 (Groningen) 1877 1 6 . . . 2 . 4 . . .
10. Philidor 1847 2 (Leeuwarden) 1950 0 6½ 3 . . . . . 3½ . .
Laatste verandering: za 07 okt 2017 20:45

3de Klasse A; Ronde: 2; za 07 okt; KNSB rating aug 2017
T Het Kasteel 1 2009 Sneek 1 1987 4 4
1. Willem van Berkel 1976 Jouke Bakker 2025 1 0
2. FM Erik van den Dikkenberg 2109 Tjitze Schram 2003 1 0
3. FM Stefan Bekker 2334 Selwin Keuning 2000 1 0
4. Jermo Kooijmans 2275 Han Holl 1980 ½ ½
5. Bram Rutten 1721 Christian Kuitert 1916 0 1
6. Henk Massink 1917 Anne Kloosterman 2008 0 1
7. Twan Rutjes 1850 Dick Stavast 2027 ½ ½
8. Kaz Haans 1892 Jan Lootsma 1940 0 1

T Bennekom 1 2032 SISSA 3 (Groningen) 1850 6 2
1. Eddy de Beule 2033 Tjaart Offringa 2084 1 0
2. Hotze Tette Hofstra 2230 Elias Oude Brunink 1874 1 0
3. Martijn Pauw 2005 Maarten Hemmes 1892 0 1
4. Martijn Bakker 2132 Carl Hoekstra 1865 ½ ½
5. Martin Markering 1923 Marcel Pouw 1830 ½ ½
6. John Riksen 2035 Willem Sipkema 1845 1 0
7. Benno van der Veen 1902 Sophie Welling 1757 1 0
8. Rembrandt Bruil 1994 Writser Cleveringa 1655 1 0

T Philidor 1847 2 (Leeuwarden) 1959 Emanuel Lasker 1 (Sint-Jacobiparochie) 1996 3 5
1. FM Maarten Etmans 1982 Sikko Ros 2191 ½ ½
2. Wietze Jongsma 2052 Rienk Sijbesma 2077 ½ ½
3. Siegbert de Jong 1968 Jan Hibma 2034 ½ ½
4. Wessel van der Berg 1984 Erik Bosma 1984 ½ ½
5. Erik Kruit 1887 Dolf Wissmann 1991 0 1
6. Catharinus Mulder 1926 Joost van Dam 1923 ½ ½
7. Hette van Popta 1936 Murk Viersma 1862 0 1
8. Franke van Netten 1937 Hans Kemperman 1906 ½ ½

T Zevenaar 1 1929 Hoogeveen 1 1951 5 3
1. Guust Homs 2189 Marten Berghuis 1955 ½ ½
2. Arie Huysman 1982 Osama Sadallah 2060 ½ ½
3. Vincent Pelgrom 1980 Andries Mellema 2174 0 1
4. Kevin Verfuerth 1927 Herman Voss 1955 ½ ½
5. Thorsten Brandt 1945 Sander Taams 1951 1 0
6. Toon Janssen 1853 Christiaan Mol 1888 1 0
7. Reinier Janssen 1870 Marc Snuverink 1834 ½ ½
8. Marijn Freriks 1687 Edwin de Jonge 1790 1 0

T Groninger Combinatie 3 1865 ASV 2 (Arnhem) 2028 6 2
1. Mark Kruit 1983 Frank Schleipfenbauer 2118 0 1
2. Govert Pellikaan 1987 CM Sjoerd van Roosmalen 2087 1 0
3. Fons van Hamond 1954 Theo Jurrius 2053 ½ ½
4. Kawar Yakinsyah 1914 Richard van der Wel 2022 ½ ½
5. Ewout Clarenburg 1970 Anne Paul Taal 1922 1 0
6. Loek van der Hagen 1676 Fred Reulink 2050 1 0
7. Taco van de Poel 1837 Daan Holtackers 2016 1 0
8. Daan Noordenbos 1601 Barth Plomp 1960 1 0


T SISSA 3 (Groningen) Ro 1 2 N W % Brd kl Rc TPR W-We
1. Tjaart Offringa 2084 - 0 1 0 0 1 1w 2033 1233 -0.571
2. FM Otto Rubingh 2099 1 - 1 1 100 1 1z 2334 3134 +0.795
3. Andrey Tsyganov 1938 0 - 1 0 0 2 1w 2275 1475 -0.119
4. Eric Jan Walinga 1999 0 - 1 0 0 3 1z 1976 1176 -0.532
5. Elias Oude Brunink 1874 1 0 2 1 50 3.5 2z 2040 2040 +0.360
6. Maarten Hemmes 1892 ½ 1 2 1½ 75 3.5 2w 1951 2144 +0.661
7. Carl Hoekstra 1865 - ½ 1 ½ 50 4 1z 2132 2132 +0.325
8. Marcel Pouw 1830 0 ½ 2 ½ 25 5.5 2w 1920 1727 -0.253
9. Willem Sipkema 1845 - 0 1 0 0 6 1z 2035 1235 -0.253
10. Maarten Roorda 1842 1 - 1 1 100 7 1z 1721 2521 +0.336
11. Sophie Welling 1757 ½ 0 2 ½ 25 7.5 2w 1897 1704 -0.124
12. Writser Cleveringa 1655 - 0 1 0 0 8 1z 1994 1194 -0.118

T Het Kasteel 1 Ro 1 2 N W % Brd kl Rc TPR W-We
1. Willem van Berkel 1976 1 1 2 2 100 2 2012 2812 +1.100
2. FM Erik van den Dikkenberg 2109 - 1 1 1 100 2 1w 2003 2803 +0.355
3. FM Stefan Bekker 2334 0 1 2 1 50 2 2050 2050 -0.673
4. Jermo Kooijmans 2275 1 ½ 2 1½ 75 3 1959 2152 -0.230
5. Maarten Rossen 1897 ½ - 1 ½ 50 4 1z 1892 1892 -0.007
6. Bram Rutten 1721 0 0 2 0 0 6 1879 1079 -0.583
7. Twan Rutjes 1850 0 ½ 2 ½ 25 6 1950 1758 -0.234
8. Henk Massink 1917 1 0 2 1 50 6 1919 1919 +0.005
9. Kaz Haans 1892 ½ 0 2 ½ 25 8 1848 1656 -0.615

T Bennekom 1 Ro 1 2 N W % Brd kl Rc TPR W-We
1. Hotze Tette Hofstra 2230 1 1 2 2 100 1.5 2w 2000 2800 +0.463
2. Eddy de Beule 2033 ½ 1 2 1½ 75 3 2034 2227 +0.503
3. Martijn Pauw 2005 0 0 2 0 0 3 1984 1184 -1.054
4. Martijn Bakker 2132 0 ½ 2 ½ 25 3 2028 1835 -0.743
5. John Riksen 2035 0 1 2 1 50 5 1940 1940 -0.248
6. Martin Markering 1923 ½ ½ 2 1 50 6 1846 1846 -0.212
7. Noël Bovens 1884 0 - 1 0 0 6 1z 1991 1191 -0.354
8. Benno van der Veen 1902 1 1 2 2 100 7.5 2z 1832 2632 +0.811
9. Rembrandt Bruil 1994 - 1 1 1 100 8 1w 1655 2455 +0.118

T Philidor 1847 2 (Leeuwarden) Ro 1 2 N W % Brd kl Rc TPR W-We
1. Jippe Kamstra 2127 1 - 1 1 100 1 1w 2174 2974 +0.565
2. Wietze Jongsma 2052 - ½ 1 ½ 50 2 1w 2077 2077 +0.035
3. FM Maarten Etmans 1982 1 ½ 2 1½ 75 2 2073 2266 +0.730
4. Wessel van der Berg 1984 0 ½ 2 ½ 25 3 2022 1829 -0.395
5. Siegbert de Jong 1968 0 ½ 2 ½ 25 3.5 2z 1994 1802 -0.427
6. Erik Kruit 1887 ½ 0 2 ½ 25 6 1912 1720 -0.432
7. Hette van Popta 1936 0 0 2 0 0 6 1906 1106 -1.081
8. Catharinus Mulder 1926 ½ ½ 2 1 50 6 1906 1906 -0.057
9. Franke van Netten 1937 - ½ 1 ½ 50 8 1w 1906 1906 -0.043
10. Siem van Eijk 1723 ½ - 1 ½ 50 8 1z 1790 1790 +0.093

T Zevenaar 1 Ro 1 2 N W % Brd kl Rc TPR W-We
1. Guust Homs 2189 ½ ½ 2 1 50 1 2036 2036 -0.392
2. Arie Huysman 1982 ½ ½ 2 1 50 2 2080 2080 +0.268
3. Vincent Pelgrom 1980 0 0 2 0 0 3 2114 1314 -0.648
4. CM Thomas Verfuerth 1974 ½ - 1 ½ 50 4 1z 2087 2087 +0.154
5. Kevin Verfuerth 1927 1 ½ 2 1½ 75 5 2002 2195 +0.706
6. Thorsten Brandt 1945 0 1 2 1 50 5 1986 1986 +0.115
7. Toon Janssen 1853 1 1 2 2 100 7 1952 2752 +1.265
8. Reinier Janssen 1870 0 ½ 2 ½ 25 7 1862 1670 -0.521
9. Marijn Freriks 1687 - 1 1 1 100 8 1w 1790 2590 +0.641

T Groninger Combinatie 3 Ro 1 2 N W % Brd kl Rc TPR W-We
1. Mark Kruit 1983 ½ 0 2 ½ 25 1 2072 1879 -0.260
2. Govert Pellikaan 1987 - 1 1 1 100 2 1w 2087 2887 +0.637
3. Fons van Hamond 1954 ½ ½ 2 1 50 2.5 2z 2028 2028 +0.204
4. Robert de Boer 2002 ½ - 1 ½ 50 3 1w 2000 2000 -0.003
5. Ewout Clarenburg 1970 0 1 2 1 50 4.5 2z 1951 1951 -0.053
6. Kawar Yakinsyah 1914 0 ½ 2 ½ 25 5 2015 1822 -0.224
7. Henk Bosveld 1946 1 - 1 1 100 5 1w 1916 2716 +0.458
8. Taco van de Poel 1837 - 1 1 1 100 7 1z 2016 2816 +0.735
9. Machteld van Foreest 1813 ½ - 1 ½ 50 7 1w 2027 2027 +0.273
10. Loek van der Hagen 1676 0 1 2 1 50 7 1995 1995 +0.727
11. Daan Noordenbos 1601 - 1 1 1 100 8 1w 1960 2760 +0.896

T ASV 2 (Arnhem) Ro 1 2 N W % Brd kl Rc TPR W-We
1. Frank Schleipfenbauer 2118 ½ 1 2 1½ 75 1 2086 2279 +0.416
2. Sander Berkhout 2100 ½ - 1 ½ 50 2 1w 1982 1982 -0.160
3. CM Sjoerd van Roosmalen 2087 ½ 0 2 ½ 25 3 1980 1788 -0.791
4. Theo Jurrius 2053 1 ½ 2 1½ 75 3 1967 2160 +0.264
5. Richard van der Wel 2022 1 ½ 2 1½ 75 4.5 2z 1930 2122 +0.246
6. Anne Paul Taal 1922 - 0 1 0 0 5 1w 1970 1170 -0.433
7. Fred Reulink 2050 0 0 2 0 0 6 1802 1002 -1.571
8. Mick van Randtwijk 1891 1 - 1 1 100 7 1z 1870 2670 +0.471
9. Daan Holtackers 2016 0 0 2 0 0 7.5 2w 1845 1045 -1.450
10. Barth Plomp 1960 - 0 1 0 0 8 1z 1601 801 -0.896

T Hoogeveen 1 Ro 1 2 N W % Brd kl Rc TPR W-We
1. Marten Berghuis 1955 0 ½ 2 ½ 25 2 2086 1893 -0.169
2. Osama Sadallah 2060 1 ½ 2 1½ 75 2 1983 2176 +0.288
3. Andries Mellema 2174 0 1 2 1 50 2 2054 2054 -0.317
4. Herman Voss 1955 1 ½ 2 1½ 75 4 1948 2140 +0.479
5. Sander Taams 1951 1 0 2 1 50 5 1940 1940 -0.029
6. Christiaan Mol 1888 ½ 0 2 ½ 25 6 1890 1697 -0.496
7. Marc Snuverink 1834 ½ ½ 2 1 50 7 1878 1878 +0.124
8. Edwin de Jonge 1790 ½ 0 2 ½ 25 8 1705 1512 -0.733

T Emanuel Lasker 1 (Sint-Jacobiparochie) Ro 1 2 N W % Brd kl Rc TPR W-We
1. Tjalling Wiersma 2125 0 - 1 0 0 1 1z 2230 1430 -0.357
2. Sikko Ros 2191 1 ½ 2 1½ 75 1.5 2w 2057 2250 +0.150
3. Rienk Sijbesma 2077 1 ½ 2 1½ 75 2.5 2z 2028 2221 +0.366
4. Jan Hibma 2034 1 ½ 2 1½ 75 3.5 2w 2002 2194 +0.410
5. Erik Bosma 1984 ½ ½ 2 1 50 4.5 2z 2008 2008 +0.068
6. Dolf Wissmann 1991 1 1 2 2 100 5.5 2w 1886 2686 +0.712
7. Joost van Dam 1923 - ½ 1 ½ 50 6 1z 1926 1926 +0.004
8. Murk Viersma 1862 ½ 1 2 1½ 75 7 1930 2122 +0.687
9. Hans Kemperman 1906 0 ½ 2 ½ 25 8 1920 1727 -0.462

T Sneek 1 Ro 1 2 N W % Brd kl Rc TPR W-We
1. Jouke Bakker 2025 ½ 0 2 ½ 25 1 1980 1787 -0.627
2. Tjitze Schram 2003 ½ 0 2 ½ 25 2 2032 1839 -0.423
3. Selwin Keuning 2000 ½ 0 2 ½ 25 3 2168 1975 -0.118
4. Han Holl 1980 1 ½ 2 1½ 75 4 2122 2315 +0.835
5. Christian Kuitert 1916 0 1 2 1 50 5 1834 1834 -0.211
6. Anne Kloosterman 2008 1 1 2 2 100 6 1916 2716 +0.746
7. Dick Stavast 2027 ½ ½ 2 1 50 7 1832 1832 -0.505
8. Jan Lootsma 1940 1 1 2 2 100 8 1784 2584 +0.611

Beste score r2 gesorteerd op W en W-We
T 3de Klasse A Team W N Ro RaTg W-We TPR
1. Toon Janssen Zevenaar 1 2 2 1853 1952 +1.265 2752
2. Willem van Berkel Het Kasteel 1 2 2 1976 2012 +1.100 2812
3. Benno van der Veen Bennekom 1 2 2 1902 1832 +0.811 2632
4. Anne Kloosterman Sneek 1 2 2 2008 1916 +0.746 2716
5. Dolf Wissmann Emanuel Lasker 1 (Sint-Jacobiparochie) 2 2 1991 1886 +0.712 2686
6. Jan Lootsma Sneek 1 2 2 1940 1784 +0.611 2584
7. Hotze Tette Hofstra Bennekom 1 2 2 2230 2000 +0.463 2800
8. Han Holl Sneek 1 1½ 2 1980 2122 +0.835 2315
9. FM Maarten Etmans Philidor 1847 2 (Leeuwarden) 1½ 2 1982 2073 +0.730 2266
10. Kevin Verfuerth Zevenaar 1 1½ 2 1927 2002 +0.706 2195
11. Murk Viersma Emanuel Lasker 1 (Sint-Jacobiparochie) 1½ 2 1862 1930 +0.687 2122
12. Maarten Hemmes SISSA 3 (Groningen) 1½ 2 1892 1951 +0.661 2144
13. Eddy de Beule Bennekom 1 1½ 2 2033 2034 +0.503 2227
14. Herman Voss Hoogeveen 1 1½ 2 1955 1948 +0.479 2140
15. Frank Schleipfenbauer ASV 2 (Arnhem) 1½ 2 2118 2086 +0.416 2279
16. Jan Hibma Emanuel Lasker 1 (Sint-Jacobiparochie) 1½ 2 2034 2002 +0.410 2194
kreeft58
BSV nestor
 
Berichten: 1690
Geregistreerd: vr 19 sep 2008, 20:20

Keer terug naar BSV Algemeen

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 2 gasten

cron