Definitieve versie. Laatste aanvulling: wedstrijden competitie OSBO alle teams; wijziging datum Tornado 2j – BSV Bennekom 3 (4)

Datum Activiteit Ronde Actv./tijd
woensdag 23 augustus Schaakkraam Vlegeldag 10.00
maandag 28 augustus Simultaan Hotze Tette Hofstra 20.00
maandag 4 september ALV BSV Bennekom 19.30
maandag 11 september Interne 1e
zaterdag 16 september Emanuel Lasker-BSV Bennekom 1e KNSB
maandag 18 september Interne 2e
maandag 25 september Interne 3e
maandag 2 oktober BSV-Bennekom snelschaaktitel
zaterdag 7 oktober BSV Bennekom-SISSA 3 2e KNSB
maandag 9 oktober BSV Bennekom 3 – Elster Toren 2 1e OSBO
maandag 9 oktober Interne 4e
dinsdag 10 oktober PSV DoDo 3 – BSV Bennekom 4 1e OSBO
donderdag 12 oktober Edese SV 2 – BSV Bennekom 2 1e OSBO
maandag 16 oktober 36e BSV Jeugdschaaktoernooi 13.00
maandag 16 oktober Interne 5e
maandag 23 oktober Beker 1e
Interne 6e
maandag 30 oktober Interne 7e
zaterdag 4 november Het Kasteel- BSV Bennekom 3e KNSB
maandag 6 november BSV Bennekom 2 – SMB 3 2e OSBO
maandag 6 november Interne 8e
vrijdag 10 november BSV Bennekom 4 – Veenendaal 4j 2e OSBO
vrijdag 10 november Tornado 2j – BSV Bennekom 3 (19.30 uur) 2e OSBO
maandag 13 november Interne 9e
maandag 20 november Rapid 1-4
zaterdag 25 november BSV Bennekom–Sneek 4e KNSB
maandag 27 november Bijzondere activiteit BSV Bennekom 19.00
maandag 4 december UVS 4 – BSV Bennekom 2 3e OSBO
maandag 4 december BSV Bennekom 3 – De Cirkel 2 3e OSBO
maandag 4 december BSV Bennekom 4 – VSG 5 3e OSBO
maandag 4 december Interne 10e
zaterdag 9 december Albert Heijn Bennekom Schaakt.
maandag 11 december Interne 11e
zaterdag 16 december BSV Bennekom-Philidor 1847 2 5e KNSB
maandag 18 december Interne 12e
Beker 1/8 fin.
maandag 25 december Eerste Kerstdag
vrijdag 29 december Oliebollentoernooi 20.00
maandag 1 januari Nieuwjaarsdag
maandag 8 januari Interne 13e
maandag 15 januari BSV Bennekom 2 – De Cirkel 1 4e OSBO
maandag 15 januari Interne 14e
donderdag 18 januari ASV 12 – BSV Bennekom 3 4e OSBO
maandag 22 januari Interne 15e
Rapid 5-8
woensdag 24 januari Schoolschaak Bennekom 13.00
maandag 29 januari Interne 16e
zaterdag 3 februari Zevenaar-BSV Bennekom 6e KNSB
maandag 5 februari Interne 17e
maandag 5 februari Beker ¼ finale
maandag 12 februari BSV Bennekom 3 – Rhenen 2 5e OSBO
maandag 12 februari BSV Bennekom 4 – PSV DoDo 3 4e OSBO
maandag 12 februari Interne 18e
donderdag 15 februari Wageningen 4 – BSV Bennekom 2 5e OSBO
maandag 19 februari Training Herman Grooten 20.00
maandag 26 februari Rapid 9-12
maandag 5 maart BSV Bennekom 2 – Veenendaal 2 6e OSBO
maandag 5 maart Interne 19e
donderdag 8 maart Veenendaal 3 – BSV Bennekom 3 6e OSBO
vrijdag 9 maart Veenendaal 3j – BSV Bennekom 4 5e OSBO
zaterdag 10 maart BSV Bennekom-Groningen 3 7e KNSB
maandag 12 maart Open Snelschaaktitel
maandag 19 maart Interne 20e
zondag 25 maart Zomertijd
maandag 26 maart Interne 21e
vrijdag 30 maart Goede Vrijdag
maandag 2 april Tweede Paasdag
dinsdag 3 april Training Herman Grooten
zaterdag 7 april ASV 2-BSV Bennekom 8e KNSB
maandag 9 april Slotronde klasse 2B OSBO 7e OSBO
Rhenen 1 – BSV Bennekom 2 Bennekom OSBO
maandag 9 april Interne 22e
vrijdag 13 april BSV Bennekom 3 vrij: Slotronde Veenendaal OSBO
maandag 16 april Interne 23e
Beker ½ finale
vrijdag 20 april VSG 5 – BSV Bennekom 4; Slotronde Veenendaal
zaterdag 21 april BSV Bennekom-Hoogeveen 9e KNSB
maandag 23 april Interne 24e
vrijdag 27 april Koningsdag
maandag 30 april Interne 25e
zaterdag 5 mei Bevrijdingsdag
maandag 7 mei Interne 26e
donderdag 10 mei Hemelvaartsdag
maandag 14 mei Interne 27e
Beker finale
maandag 21 mei Tweede Pinksterdag
maandag  28 mei Interne 28e
maandag 4 juni Rapid finale
maandag 11 juni Interne 29e
maandag 18 juni Interne 30e
maandag 25 juni Start zomerschaak