Wijzigingen

1) wedstrijddatums externe competitie toegevoegd (30/09/18):

2) Datums aangepast volgens besluiten ALV, te weten: laatste voorronde Rapid naar voren gehaald  en BSV snelschaken intern (3 minuten plus increment) in agenda opgenomen (3/10/18). 

3) Ingevoegd wedstrijden viertal en daardoor wat geschoven met snelschaak, Rapid 4-6 en interne (Wijzigingen staan vet) 5/11/18

 

Datum Activiteit Ronde Actv./tijd
maandag 3 september ALV BSV Bennekom 20.00
maandag 10 september Interne eerste competitie 1e
zaterdag 15 september BSV Bennekom ASV 3 1e KNSB
maandag 17 september Interne eerste competitie 2e
maandag 24 september Interne eerste competitie 3e
maandag 1 oktober Interne eerste competitie 4e
zaterdag 6 oktober PSV/DoDo – BSV Bennekom 2e KNSB
maandag 8 oktober Beker 1e
maandag 15  oktober Bennekomse SV – SMB 1e Extern
maandag 15 oktober Interne eerste competitie 5e
donderdag 18 oktober Wageningen 2 – Bennekomse SV 2 1e Extern
maandag 22 oktober 37e BSV Jeugdschaaktoernooi 13.00
maandag 22 oktober Interne eerste competitie 6e
maandag 29 oktober Interne eerste competitie 7e
zaterdag 3 november BSV Bennekom – Paul Keres 3 3e KNSB
maandag 5 november Rapid 1-3
maandag 12 november Interne eerste competitie 8e
maandag 12 november Bennekomse SV 2 – SV De Kameleon 2e Extern
dinsdag 13 november Rivierenland 1 – Bennekomse SV 1 2e Extern
maandag 19 november Interne eerste competitie 9e
zaterdag 24 november Koningswaal – BSV Bennekom 4e KNSB
maandag 26 november Activiteit BSV  jeugd en senioren 19.30
donderdag 29 november SV Mook 3 –Bennekomse SV 1e Viertal
maandag 3 december Interne eerste competitie 10e
zaterdag 8 december Albert Heijn Bennekom Schaakt. 10.00
maandag  10 december Bennekomse SV 1 – Elster Toren 1 3e Extern
maandag 10 december Interne eerste competitie 11e
dinsdag 11 december Doetinchem 1 – Bennekomse SV 2 3e Extern
zaterdag 15 december BSV Bennekom-Wageningen 2 5e KNSB
maandag 17 december Interne eerste competitie 12e
maandag 24 december Geen schaken  i.v.m. Eerste Kerstdag
vrijdag 28 december Oliebollentoernooi 20.00
maandag 31 december Geen schaken  i.v.m. Oudejaarsdag
maandag 7 januari Beker 1/8 fin
maandag 7 januari Interne eerste competitie 13e
maandag 7 januari Bennekomse SV – Rhenense SC 1 2e Viertal
maandag  14 januari Bennekomse SV 2 – Twellose SC 4e Extern
maandag 14 januari Vrije schaakavond
vrijdag 18 januari Koningswaal Tornado C – Bennekomse SV 1 4e Extern
maandag 21 januari Interne tweede competitie 1e
woensdag 23 januari Schoolschaak Bennekom 13.00
maandag 28 januari BSV eigen snelschaak 3 min met increment
maandag 4 februari Interne tweede competitie 2e
maandag 4 februari Bennekomse SV – De Toren 3 3e Viertal
zaterdag 9 februari De Stukkenjagers 3 – BSV Bennekom 6e KNSB
maandag 11 februari Bennekomse SV 1 –  Wageningen 1 5e Extern
maandag 11 februari Interne tweede competitie 4e
donderdag 14 februari Elster Toren 2 – Bennekomse SV 2 5e Extern
maandag 18 februari Training Herman Grooten 20.00
maandag 25 februari Rapid 4-6
maandag  4 maart Interne tweede competitie
maandag 4 maart Bennekomse SV – Mook 3 4e Viertal
maandag 11 maart Interne tweede competitie 5e
maandag 11 maart Bennekomse SV 2 – Arnhemse SV 5 6e Extern
donderdag 14 maart Veenendaal 1 – Bennekomse SV 1 6e Extern
zaterdag 16 maart BSV Bennekom – Moira-Domtoren 6e KNSB
maandag 18 maart Interne tweede competitie 6e
maandag 25 maart Interne tweede competitie 7e
Beker ¼ finale
maandag 1 april Interne tweede competitie 8e
  • maandag 1 april
Rhenense SC 1 – Bennekomse SV 5e Viertal
vrijdag 5 april Bennekomse SV 2 – Schaakstad  Ap 8e (Arnhem) Extern
maandag 8 april Rapid 7-9
dinsdag 9 april Bennekomse SV 1 –Arnhemse SV 1 8e (Nijmeg) Extern
zaterdag 13 april HMC Den Bosch – BSV Bennekom 8e KNSB
maandag 15 april Interne tweede competitie 9e
vrijdag 19 april Goede Vrijdag
maandag 22 april Tweede Paasdag
vrijdag 27 april Koningsdag
maandag 29 april Interne tweede competitie 10e
zondag 5 mei Bevrijdingsdag
maandag 6 mei Training Herman Grooten 20.00
zaterdag 11 mei SMB – BSV Bennekom 9e KNSB
maandag 13 mei Interne tweede competitie 11e
Beker finale
maandag 20 mei Interne tweede competitie 12e
maandag 20 mei De Toren 3 – Bennekomse SV 6 Viertal
Maandag 27 mei Interne tweede competitie 13e
maandag 3 juni Rapid finale
maandag 13 juni Open Snelschaaktitel Bennekom 20.00
maandag 20 juni Start Zomerschaak