Definitieve versie. Laatste aanvulling: wedstrijden competitie OSBO alle teams (3)

Datum Activiteit Ronde Actv./tijd
woensdag 23 augustus Schaakkraam Vlegeldag   10.00
maandag 28 augustus Simultaan Hotze Tette Hofstra   20.00
maandag 4 september ALV BSV Bennekom   19.30
maandag 11 september Interne 1e  
zaterdag 16 september Emanuel Lasker-BSV Bennekom 1e KNSB
maandag 18 september Interne 2e  
maandag 25 september Interne 3e  
maandag 2 oktober BSV-Bennekom snelschaaktitel    
zaterdag 7 oktober BSV Bennekom-SISSA 3 2e KNSB
maandag 9 oktober BSV Bennekom 3 – Elster Toren 2 1e OSBO
maandag 9 oktober Interne 4e  
dinsdag 10 oktober PSV DoDo 3 – BSV Bennekom 4 1e OSBO
donderdag 12 oktober Edese SV 2 – BSV Bennekom 2 1e OSBO
maandag 16 oktober 36e BSV Jeugdschaaktoernooi   13.00
maandag 16 oktober Interne 5e  
maandag 23 oktober Beker 1e  
  Interne 6e  
maandag 30 oktober Interne 7e  
zaterdag 4 november Het Kasteel- BSV Bennekom 3e KNSB
maandag 6 november BSV Bennekom 2 – SMB 3 2e OSBO
maandag 6 november Interne 8e  
vrijdag 10 november BSV Bennekom 4 – Veenendaal 4j 2e OSBO
maandag 13 november Interne 9e  
vrijdag 17 november Tornado 3j – BSV Bennekom 3 2e OSBO
maandag 20 november Rapid 1-4  
zaterdag 25 november BSV Bennekom–Sneek 4e KNSB
maandag 27 november Bijzondere activiteit BSV Bennekom   19.00
maandag 4 december UVS 4 – BSV Bennekom 2 3e OSBO
maandag 4 december BSV Bennekom 3 – De Cirkel 2 3e OSBO
maandag 4 december BSV Bennekom 4 – VSG 5 3e OSBO
maandag 4 december Interne 10e  
zaterdag 9 december Albert Heijn Bennekom Schaakt.    
maandag 11 december Interne 11e
zaterdag 16 december BSV Bennekom-Philidor 1847 2 5e KNSB
maandag 18 december Interne 12e  
  Beker   1/8 fin.
maandag 25 december Eerste Kerstdag    
vrijdag 29 december Oliebollentoernooi   20.00
maandag 1 januari Nieuwjaarsdag  
maandag 8 januari Interne 13e  
maandag 15 januari BSV Bennekom 2 – De Cirkel 1 4e OSBO
maandag 15 januari Interne 14e  
donderdag 18 januari ASV 12 – BSV Bennekom 3 4e OSBO
maandag 22 januari Interne 15e  
  Rapid 5-8
woensdag 24 januari Schoolschaak Bennekom   13.00
maandag 29 januari Interne 16e  
zaterdag 3 februari Zevenaar-BSV Bennekom 6e KNSB
maandag 5 februari Interne 17e  
maandag 5 februari Beker   ¼ finale
maandag 12 februari BSV Bennekom 3 – Rhenen 2 5e OSBO
maandag 12 februari BSV Bennekom 4 – PSV DoDo 3 4e OSBO
maandag 12 februari Interne 18e  
donderdag 15 februari Wageningen 4 – BSV Bennekom 2 5e OSBO
maandag 19 februari Training Herman Grooten   20.00
maandag 26 februari Rapid 9-12  
maandag 5 maart BSV Bennekom 2 – Veenendaal 2 6e OSBO
maandag 5 maart Interne 19e  
donderdag 8 maart Veenendaal 3 – BSV Bennekom 3 6e OSBO
vrijdag 9 maart Veenendaal 3j – BSV Bennekom 4 5e OSBO
zaterdag 10 maart BSV Bennekom-Groningen 3 7e KNSB
maandag 12 maart Open Snelschaaktitel    
maandag 19 maart Interne 20e  
zondag 25 maart Zomertijd    
maandag 26 maart Interne 21e  
vrijdag 30 maart Goede Vrijdag    
maandag 2 april Tweede Paasdag
dinsdag 3 april Training Herman Grooten  
zaterdag 7 april ASV 2-BSV Bennekom 8e KNSB
maandag 9 april Slotronde klasse 2B OSBO 7e OSBO
  Rhenen 1 – BSV Bennekom 2 Bennekom OSBO
maandag 9 april Interne 22e  
vrijdag 13 april BSV Bennekom 3 vrij: Slotronde Veenendaal OSBO
maandag 16 april Interne 23e  
  Beker   ½ finale
vrijdag 20 april VSG 5 – BSV Bennekom 4; Slotronde Veenendaal  
zaterdag 21 april BSV Bennekom-Hoogeveen 9e KNSB
maandag 23 april Interne 24e  
vrijdag 27 april Koningsdag    
maandag 30 april Interne 25e  
zaterdag 5 mei Bevrijdingsdag    
maandag 7 mei Interne 26e  
donderdag 10 mei Hemelvaartsdag    
maandag 14 mei Interne 27e  
  Beker   finale
maandag 21 mei Tweede Pinksterdag  
maandag  28 mei Interne 28e  
maandag 4 juni Rapid   finale
maandag 11 juni Interne 29e  
maandag 18 juni Interne 30e  
maandag 25 juni Start zomerschaak