Powered by Max Banner Ads 

BSV Bennekom wint titel NK clubteams rating tot 2000

In Bunschoten werd zaterdag het NK schaken voor clubteams gehouden En dat in het mooiste denksportcentrum van Nederland. BSV Bennekom was present met Hotze Tette Hofstra, Rembrandt Bruil, Harry Verhoef en Noël Bovens. En het viertal deed het heel sterk. Zij wonnen groep B met rating tot 2000. Heel fraai en heel sterk, want geen wedstrijd ging verloren.

Met dank aan Harry Verhoef

Uit het hele land waren zo’n 100 specialisten van het vluggeren verzameld om hun schaakkrachten te meten. In de A-groep waren zelfs meerdere GM/IM’s te vinden. BSV Bennekom was dus met een aantal erkende snelschakers afgereisd, op rating en bordvolgorde: Hotze Tette, Rembrandt, Noël en Harry, gemiddeld net onder de ratinggrens van ELO 2000 en daarom op voorhand favoriet in de B-groep.

Vooral Hotze en Rembrandt presteerden sterk met respectievelijk. 22 en 21 punten uit 26 partijen. Er werden 13 dubbele ronden gespeeld. Noël en Harry kwamen wat moeizaam op gang, maar Hotze en Rembrandt zorgden er telkens voor dat er hooguit gelijkgespeeld werd.

Toen er in de loop van de middag een biertje werd genuttigd, was dat het sein voor een winnende serie. Zo eindigde Noël sterk met 9 uit 9 en totaal won BSV Bennekom 17 keer en werd 9 keer gelijkgespeeld en geen wedstrijd verloren: goed voor de hoofdprijs prijs van € 150,00, die na enig rekenwerk met wisselgeld onderling eerlijk verdeeld werd.

Team-paringen van alle ronden

1. Ronde op 2018/04/13 om 10:30

No.

Team Team

Res.

:

Res.

1

  Hoogland   En Passant 5

:

½

2

  BSV Bennekom   Oud Zuylen Utrecht 2

3

:

1

3

  Scheve Toren   Koningswaal

3

:

1

4

  Aartswoud   En Passant 4

2

:

2

5

  Shah Mata   Santpoort 2

3

:

1

6

  Paul Keres 2   Hoevelaken

:

7

  BDSV Barneveld   Santpoort 1

:

½

2. Ronde op 2018/04/13 om 10:30

No.

Team Team

Res.

:

Res.

1

  En Passant 5   Hoogland

:

2

  Oud Zuylen Utrecht 2   BSV Bennekom

:

3

  Koningswaal   Scheve Toren

½

:

4

  En Passant 4   Aartswoud

:

5

  Santpoort 2   Shah Mata

:

½

6

  Hoevelaken   Paul Keres 2

1

:

3

7

  Santpoort 1   BDSV Barneveld

:

½

3. Ronde op 2018/04/13 om 11:00

No.

Team Team

Res.

:

Res.

1

  En Passant 5   Santpoort 1

2

:

2

2

  Hoevelaken   BDSV Barneveld

2

:

2

3

  Santpoort 2   Paul Keres 2

:

4

  En Passant 4   Shah Mata

3

:

1

5

  Koningswaal   Aartswoud

:

6

  Oud Zuylen Utrecht 2   Scheve Toren

2

:

2

7

  Hoogland   BSV Bennekom

2

:

2

4. Ronde op 2018/04/13 om 11:00

No.

Team Team

Res.

:

Res.

1

  Santpoort 1   En Passant 5

:

2

  BDSV Barneveld   Hoevelaken

2

:

2

3

  Paul Keres 2   Santpoort 2

:

4

  Shah Mata   En Passant 4

3

:

1

5

  Aartswoud   Koningswaal

4

:

0

6

  Scheve Toren   Oud Zuylen Utrecht 2

2

:

2

7

  BSV Bennekom   Hoogland

:

5. Ronde op 2018/04/13 om 11:30

No.

Team Team

Res.

:

Res.

1

  BSV Bennekom   En Passant 5

4

:

0

2

  Scheve Toren   Hoogland

1

:

3

3

  Aartswoud   Oud Zuylen Utrecht 2

4

:

0

4

  Shah Mata   Koningswaal

2

:

2

5

  Paul Keres 2   En Passant 4

3

:

1

6

  BDSV Barneveld   Santpoort 2

3

:

1

7

  Santpoort 1   Hoevelaken

1

:

3

6. Ronde op 2018/04/13 om 11:30

No.

Team Team

Res.

:

Res.

1

  En Passant 5   BSV Bennekom

0

:

4

2

  Hoogland   Scheve Toren

2

:

2

3

  Oud Zuylen Utrecht 2   Aartswoud

1

:

3

4

  Koningswaal   Shah Mata

3

:

1

5

  En Passant 4   Paul Keres 2

:

6

  Santpoort 2   BDSV Barneveld

1

:

3

7

  Hoevelaken   Santpoort 1

:

7. Ronde op 2018/04/13 om 12:00

No.

Team Team

Res.

:

Res.

1

  En Passant 5   Hoevelaken

0

:

4

2

  Santpoort 2   Santpoort 1

:

3

  En Passant 4   BDSV Barneveld

1

:

3

4

  Koningswaal   Paul Keres 2

3

:

1

5

  Oud Zuylen Utrecht 2   Shah Mata

:

6

  Hoogland   Aartswoud

0

:

4

7

  BSV Bennekom   Scheve Toren

2

:

2

8. Ronde op 2018/04/13 om 12:00

No.

Team Team

Res.

:

Res.

1

  Hoevelaken   En Passant 5

4

:

0

2

  Santpoort 1   Santpoort 2

½

:

3

  BDSV Barneveld   En Passant 4

4

:

0

4

  Paul Keres 2   Koningswaal

1

:

3

5

  Shah Mata   Oud Zuylen Utrecht 2

3

:

1

6

  Aartswoud   Hoogland

2

:

2

7

  Scheve Toren   BSV Bennekom

2

:

2

9. Ronde op 2018/04/13 om 13:00

No.

Team Team

Res.

:

Res.

1

  Scheve Toren   En Passant 5

4

:

0

2

  Aartswoud   BSV Bennekom

2

:

2

3

  Shah Mata   Hoogland

1

:

3

4

  Paul Keres 2   Oud Zuylen Utrecht 2

1

:

3

5

  BDSV Barneveld   Koningswaal

2

:

2

6

  Santpoort 1   En Passant 4

3

:

1

7

  Hoevelaken   Santpoort 2

:

10. Ronde op 2018/04/13 om 13:00

No.

Team Team

Res.

:

Res.

1

  En Passant 5   Scheve Toren

0

:

4

2

  BSV Bennekom   Aartswoud

2

:

2

3

  Hoogland   Shah Mata

:

½

4

  Oud Zuylen Utrecht 2   Paul Keres 2

1

:

3

5

  Koningswaal   BDSV Barneveld

2

:

2

6

  En Passant 4   Santpoort 1

:

½

7

  Santpoort 2   Hoevelaken

1

:

3

11. Ronde op 2018/04/13 om 13:30

No.

Team Team

Res.

:

Res.

1

  En Passant 5   Santpoort 2

0

:

4

2

  En Passant 4   Hoevelaken

2

:

2

3

  Koningswaal   Santpoort 1

4

:

0

4

  Oud Zuylen Utrecht 2   BDSV Barneveld

2

:

2

5

  Hoogland   Paul Keres 2

3

:

1

6

  BSV Bennekom   Shah Mata

:

½

7

  Scheve Toren   Aartswoud

2

:

2

12. Ronde op 2018/04/13 om 13:30

No.

Team Team

Res.

:

Res.

1

  Santpoort 2   En Passant 5

4

:

0

2

  Hoevelaken   En Passant 4

2

:

2

3

  Santpoort 1   Koningswaal

1

:

3

4

  BDSV Barneveld   Oud Zuylen Utrecht 2

2

:

2

5

  Paul Keres 2   Hoogland

:

6

  Shah Mata   BSV Bennekom

:

7

  Aartswoud   Scheve Toren

1

:

3

13. Ronde op 2018/04/13 om 14:00

No.

Team Team

Res.

:

Res.

1

  Aartswoud   En Passant 5

4

:

0

2

  Shah Mata   Scheve Toren

:

3

  Paul Keres 2   BSV Bennekom

0

:

4

4

  BDSV Barneveld   Hoogland

2

:

2

5

  Santpoort 1   Oud Zuylen Utrecht 2

:

½

6

  Hoevelaken   Koningswaal

2

:

2

7

  Santpoort 2   En Passant 4

3

:

1

14. Ronde op 2018/04/13 om 14:00

No.

Team Team

Res.

:

Res.

1

  En Passant 5   Aartswoud

1

:

3

2

  Scheve Toren   Shah Mata

:

3

  BSV Bennekom   Paul Keres 2

3

:

1

4

  Hoogland   BDSV Barneveld

1

:

3

5

  Oud Zuylen Utrecht 2   Santpoort 1

3

:

1

6

  Koningswaal   Hoevelaken

2

:

2

7

  En Passant 4   Santpoort 2

1

:

3

15. Ronde

No.

Team Team

Res.

:

Res.

1

  En Passant 5   En Passant 4

0

:

4

2

  Koningswaal   Santpoort 2

:

3

  Oud Zuylen Utrecht 2   Hoevelaken

1

:

3

4

  Hoogland   Santpoort 1

:

5

  BSV Bennekom   BDSV Barneveld

2

:

2

6

  Scheve Toren   Paul Keres 2

2

:

2

7

  Aartswoud   Shah Mata

:

16. Ronde

No.

Team Team

Res.

:

Res.

1

  En Passant 4   En Passant 5

4

:

0

2

  Santpoort 2   Koningswaal

3

:

1

3

  Hoevelaken   Oud Zuylen Utrecht 2

2

:

2

4

  Santpoort 1   Hoogland

1

:

3

5

  BDSV Barneveld   BSV Bennekom

2

:

2

6

  Paul Keres 2   Scheve Toren

:

½

7

  Shah Mata   Aartswoud

:

17. Ronde

No.

Team Team

Res.

:

Res.

1

  Shah Mata   En Passant 5

4

:

0

2

  Paul Keres 2   Aartswoud

1

:

3

3

  BDSV Barneveld   Scheve Toren

2

:

2

4

  Santpoort 1   BSV Bennekom

2

:

2

5

  Hoevelaken   Hoogland

3

:

1

6

  Santpoort 2   Oud Zuylen Utrecht 2

2

:

2

7

  En Passant 4   Koningswaal

½

:

18. Ronde

No.

Team Team

Res.

:

Res.

1

  En Passant 5   Shah Mata

:

2

  Aartswoud   Paul Keres 2

2

:

2

3

  Scheve Toren   BDSV Barneveld

2

:

2

4

  BSV Bennekom   Santpoort 1

:

½

5

  Hoogland   Hoevelaken

0

:

4

6

  Oud Zuylen Utrecht 2   Santpoort 2

2

:

2

7

  Koningswaal   En Passant 4

1

:

3

19. Ronde

No.

Team Team

Res.

:

Res.

1

  En Passant 5   Koningswaal

2

:

2

2

  Oud Zuylen Utrecht 2   En Passant 4

3

:

1

3

  Hoogland   Santpoort 2

:

½

4

  BSV Bennekom   Hoevelaken

4

:

0

5

  Scheve Toren   Santpoort 1

1

:

3

6

  Aartswoud   BDSV Barneveld

2

:

2

7

  Shah Mata   Paul Keres 2

1

:

3

20. Ronde

No.

Team Team

Res.

:

Res.

1

  Koningswaal   En Passant 5

4

:

0

2

  En Passant 4   Oud Zuylen Utrecht 2

2

:

2

3

  Santpoort 2   Hoogland

:

4

  Hoevelaken   BSV Bennekom

1

:

3

5

  Santpoort 1   Scheve Toren

3

:

1

6

  BDSV Barneveld   Aartswoud

1

:

3

7

  Paul Keres 2   Shah Mata

½

:

21. Ronde

No.

Team Team

Res.

:

Res.

1

  Paul Keres 2   En Passant 5

4

:

0

2

  BDSV Barneveld   Shah Mata

1

:

3

3

  Santpoort 1   Aartswoud

2

:

2

4

  Hoevelaken   Scheve Toren

2

:

2

5

  Santpoort 2   BSV Bennekom

0

:

4

6

  En Passant 4   Hoogland

1

:

3

7

  Koningswaal   Oud Zuylen Utrecht 2

2

:

2

22. Ronde

No.

Team Team

Res.

:

Res.

1

  En Passant 5   Paul Keres 2

½

:

2

  Shah Mata   BDSV Barneveld

2

:

2

3

  Aartswoud   Santpoort 1

3

:

1

4

  Scheve Toren   Hoevelaken

½

:

5

  BSV Bennekom   Santpoort 2

3

:

1

6

  Hoogland   En Passant 4

:

7

  Oud Zuylen Utrecht 2   Koningswaal

½

:

23. Ronde

No.

Team Team

Res.

:

Res.

1

  En Passant 5   Oud Zuylen Utrecht 2

½

:

2

  Hoogland   Koningswaal

:

½

3

  BSV Bennekom   En Passant 4

:

4

  Scheve Toren   Santpoort 2

:

½

5

  Aartswoud   Hoevelaken

2

:

2

6

  Shah Mata   Santpoort 1

:

7

  Paul Keres 2   BDSV Barneveld

3

:

1

24. Ronde

No.

Team Team

Res.

:

Res.

1

  Oud Zuylen Utrecht 2   En Passant 5

3

:

1

2

  Koningswaal   Hoogland

2

:

2

3

  En Passant 4   BSV Bennekom

0

:

4

4

  Santpoort 2   Scheve Toren

:

½

5

  Hoevelaken   Aartswoud

1

:

3

6

  Santpoort 1   Shah Mata

½

:

7

  BDSV Barneveld   Paul Keres 2

3

:

1

25. Ronde

No.

Team Team

Res.

:

Res.

1

  BDSV Barneveld   En Passant 5

:

½

2

  Santpoort 1   Paul Keres 2

2

:

2

3

  Hoevelaken   Shah Mata

3

:

1

4

  Santpoort 2   Aartswoud

:

5

  En Passant 4   Scheve Toren

2

:

2

6

  Koningswaal   BSV Bennekom

0

:

4

7

  Oud Zuylen Utrecht 2   Hoogland

:

26. Ronde

No.

Team Team

Res.

:

Res.

1

  En Passant 5   BDSV Barneveld

0

:

4

2

  Paul Keres 2   Santpoort 1

3

:

1

3

  Shah Mata   Hoevelaken

1

:

3

4

  Aartswoud   Santpoort 2

2

:

2

5

  Scheve Toren   En Passant 4

2

:

2

6

  BSV Bennekom   Koningswaal

2

:

2

7

  Hoogland   Oud Zuylen Utrecht 2

2

:


Ei
ndstand na 26 ronden persoonlijk

No.

Naam

Rtg

RtgI

RtgN

Team

Pts.

Partijen

%

Bo.

Rp

1

Hofstra Hotze Tette

2237

2237

2225

BSV Bennekom

22,0

26

84,6

1

2218

2

Piotrowski Pawel

2193

2193

0

En Passant 4

21,5

26

82,7

1

2224

3

Bruil Rembrandt

1998

1998

1978

BSV Bennekom

21,0

26

80,8

2

2043

4

Van Pel Gerben

1778

0

1778

Hoevelaken

20,5

26

78,8

3

1939

5

Ottenhof Sascha

1844

0

1844

Scheve Toren

19,0

26

73,1

3

1870

6

Van Pel Daan

1682

0

1682

Hoevelaken

19,0

26

73,1

4

1797

7

Lie Michael

1798

1798

2057

Aartswoud

18,5

26

71,2

1

1983

8

Van Gent Aad

1840

0

1840

Scheve Toren

18,5

26

71,2

4

1756

9

Broek Barry

1552

1552

1709

Santpoort 2

18,0

26

69,2

3

1864

10

Van Doorn Hans

1918

1918

1915

Hoogland

17,5

25

70,0

4

1785

11

Busstra Freek

1784

0

1784

Oud Zuylen Utr 2

17,5

26

67,3

2

1933

12

Helder Marc

2134

2134

2097

Aartswoud

17,0

24

70,8

1

2090

13

Verhoef Harry

1842

1842

1824

BSV Bennekom

16,5

26

63,5

4

1748

14

Van Brummelen Kevin

2094

2094

2081

BDSV Barneveld

16,0

24

66,7

1

2081

15

Rijken Jasper

1853

1853

1824

BDSV Barneveld

16,0

26

61,5

2

1887

16

Wisman Hans

1979

1979

1935

Hoogland

16,0

26

61,5

3

1780

17

Brandsma Jeroen

1839

1839

0

Koningswaal

16,0

26

61,5

4

1668

18

Bovens Noel

1816

1816

1888

BSV Bennekom

15,5

26

59,6

3

1783

19

Habibi Hamoen

1983

1983

0

Koningswaal

15,0

24

62,5

1

2044

20

Van De Laar Bruun

1912

1912

1840

BDSV Barneveld

14,5

25

58,0

4

1

Eindranglijst

Rk. SNo FED   Team Team Partijen   +    =    -   TB1   TB2 
1 2 BSV Bennekom BEN 26 17 9 0 43 75,0
2 4 Aartswoud AAR 26 14 10 2 38 66,5
3 9 Hoevelaken HOE 26 12 9 5 33 61,0
4 7 BDSV Barneveld BAR 26 9 13 4 31 59,5
5 1 Hoogland HOO 26 12 6 8 30 56,5
6 12 Koningswaal KOW 26 9 9 8 27 53,0
7 10 Santpoort 2 SAN2 26 11 3 12 25 53,0
8 6 Paul Keres 2 PK2 26 11 3 12 25 52,0
9 3 Scheve Toren ST 26 6 12 8 24 52,5
10 5 Shah Mata SM 26 11 2 13 24 50,5
11 13 Oud Zuylen Utrecht 2 OZU2 26 7 10 9 24 48,0
12 11 En Passant 4 EP4 26 7 6 13 20 46,0
13 8 Santpoort 1 SAN1 26 7 4 15 18 42,0
14 14 En Passant 5 EP5 26 0 2 24 2 12,5

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Schaakprobleem
2700chess.com for more details and full list
Polls
Categorieen
Archives